Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych
na WordPressie

Profesjonalna strona internetowa dla Twojej firmy!

Trudno wyobrazić sobie dziś firmę bez strony internetowej. Bez wątpienia firmowa strona www to wizytówka naszego biznesu. To właśnie od niej może zależeć sukces lub porażka Twojej działalności!

Z tego powodu Twoja internetowa witryna powinna być nie tylko dobrze zoptymalizowana pod kątem SEO, ale też przyjazna dla odbiorcy. Mamy tu na myśli zarówno aspekt wizualny, jak i intuicyjność. Bardzo istotne dla botów Google jest bowiem doświadczenie użytkownika (UX). Od wielu lat standardem są serwisy spełniające wymogi RWD. Co to oznacza? Jest to skrót od angielskiego terminu Responsive web design. W języku polskim funkcjonuje termin „strony responsywne”. Oznacza on takie witryny, które wyświetlają się poprawnie na różnych urządzeniach (komputer, tablet, telefon komórkowy). Oczywiście nasze strony są przyjazne dla użytkowników urządzeń mobilnych.

Strony www na WordPressie

WordPress jest zdecydowanie najpopularniejszym CMS-em na świecie. Co jednak oznacza ten enigmatyczny skrót? Oczywiście już go dla Was odszyfrowujemy! Pochodzi on – jak łatwo można się domyślić – z języka angielskiego i oznacza Content management system. Termin ten można przetłumaczyć jako system zarządzania treścią. Nadal nic Wam to nie mówi? Ok, spróbujemy jeszcze prościej. W panelu WordPressa (oraz pozostałych CMS-ów) można bowiem w łatwy sposób umieścić treści, które są potem widoczne na stronie. Równie prosto można też dodać zdjęcia, filmy czy linki. Także wprowadzenie zmian wpływających na wygląd serwisu jest możliwe w panelu administracyjnym.

Dlaczego warto wybrać Golden Lynx?

Wykonamy dla Ciebie stronę, która będzie atrakcyjnie wyglądać. Nie przytłoczy też użytkownika, który szybko odnajdzie na niej to, czego potrzebuje! Zleć profesjonalistom przygotowanie Twojej strony, a z pewnością nie pożałujesz tego wyboru!

Strony, które tworzymy zadowolą każdego estetę. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal, ponieważ perfekcjonizm to nasze drugie imię. Przywiązujemy dużą wagę do kolorystyki. Cenimy też spójność. Oprócz tego – w przeciwieństwie do większości twórców strony internetowych – naprawdę znamy się na pozycjonowaniu. Najpiękniejsza witryna nie będzie miała większej wartości, jeśli problematyczne będzie na niej wprowadzenie zmian optymalizacyjnych pod algorytmy Google. Z tego powodu wybieramy właśnie WordPressa, którego konfiguracja jest stosunkowo łatwa nawet dla laików. Dzięki temu będziesz mógł bez większych problemów wprowadzać ewentualne poprawki na własną rękę. Łatwe jest również prowadzenie bloga, który jest szczególnie istotny praktycznie dla każdego biznesu.